Trouble Every Day (2001)

Trouble Every Day Filminin Konusu

Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  Her Gün Bir Başka Bela izle, sıradışı bir gerilim ve dram filmi olan Trouble Every Day'i keşfetmenin zamanı geldi.Film Özeti:Trouble Every Day, Fransız cerrah Shane Brown ve eşi June'un Paris'e tatil için gelmeleriyle başlar. Ancak Shane'in geçmişinde gizlenen karanlık sırlar, onu sıradışı bir duruma sürükler. Shane'in tuhaf davranışları ve ortaya çıkan gizemli olaylar, film boyunca izleyiciyi şaşırtıcı bir gerilim atmosferine çeker.Ana Karakterlerin Çekici Portreleri:Shane Brown (Vincent Gallo): Yetenekli bir cerrah olan Shane, geçmişinden gelen karanlık sırlarla yüzleşirken, izleyiciyi gerilim dolu bir yolculuğa çıkarır. June (Tricia Vessey): Shane'in eşi olan June, kocasının gizemli davranışları ve yaşanan korkunç olaylar karşısında şaşkın ve endişeli bir karakterdir.Gerilim ve Gizem:Her Gün Bir Başka Bela izle, izleyicilere sıra dışı bir gerilim deneyimi sunar. Shane'in geçmişinden gelen sırlar ve film boyunca ortaya çıkan gizemli olaylar, seyirciyi olayların içine çeker.

'Her Gün Bir Başka Bela izle' - Trouble Every Day Filminin Unutulmaz Hikayesi

Film, gerilim atmosferini başarıyla yansıtan görsel estetikle dikkat çeker. Trouble Every Day, hem sürükleyici anlatısı hem de çarpıcı görselliği ile seyirciyi etkileyen bir deneyim sunar.Sonuç: Sıra Dışı Bir Gerilim Yolculuğu'Her Gün Bir Başka Bela izle' çağrısı, Trouble Every Day ile izleyiciyi sıra dışı bir gerilim yolculuğuna davet ediyor. Vincent Gallo ve Tricia Vessey'nin etkileyici performansları, filmi unutulmaz kılıyor. Gerilim ve gizemin kusursuz bir birleşimi olan bu film, izleyiciyi koltuğuna bağlayacak. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.784 (153 oy)
Beğeniler
İzlenme
294
Yapım Yılı
Süre
101 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Trouble Every Day fragmanını izle
2001
Vincent Gallo
Vincent Gallo
Dr. Shane Brown
Tricia Vessey
Tricia Vessey
June Brown
Béatrice Dalle
Béatrice Dalle
Coré
Alex Descas
Alex Descas
Dr. Léo
Florence Loiret Caille
Florence Loiret Caille
Christelle
Nicolas Duvauchelle
Nicolas Duvauchelle
Erwan
Raphaël Neal
Raphaël Neal
Ludo
Claire Denis
Claire Denis
Director
Claire Denis
Claire Denis
Yazar
Jean-Pol Fargeau
Jean-Pol Fargeau
Yazar

Trouble Every Day Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film