Temel İçgüdü (1992)

Temel İçgüdü Filminin Konusu

Temel İçgüdü (1992) (Basic Instinct - 1992)

Türü: ,
Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  Temel İçgüdü İzle, erotik gerilim türündeki Basic Instinct filmiyle nefes kesen bir hikayeye hazır olun.Film Özeti:Basic Instinct, ünlü bir yazarın cinayet romanının gerçek bir cinayetle benzerlik göstermesiyle başlar. Dedektif Nick Curran, bu cinayeti çözmek için yazar Catherine Tramell ile karşılaşır. Catherine, şüpheli bir şekilde olayın içine çekilirken, başta Nick olmak üzere herkesi şüpheli hale getirir. Tutkulu bir ilişki, cinayetler ve sırların iç içe geçtiği bu film, seyirciyi gerilim dolu bir yolculuğa çıkarır.Catherine Tramell (Sharon Stone): Başarılı bir yazar olan Catherine, hem gizemli hem de çekici bir karakterdir. Cinayetle ilişkilendirilmesi, onu daha da çekici kılar.Nick Curran (Michael Douglas): Dedektif Nick, cinayeti çözmek için Catherine ile karmaşık bir ilişki içine girer. Ancak bu ilişki, onun için tehlikeli sulara doğru sürüklenmesine neden olur.Gerilim ve Erotik Unsurlar:Temel İçgüdü İzle, erotik unsurları gerilimle harmanlayarak seyirciyi etkileyici bir hikayeye davet eder. Cinayetler, tutkulu ilişkiler ve sırlar, film boyunca adeta bir labirent gibi izleyiciyi etkiler.

'Temel İçgüdü İzle' - Basic Instinct Filminin Unutulmaz Hikayesi

Film, 90'ların estetik anlayışını başarıyla yansıtan görsel unsurlarıyla dikkat çeker. Basic Instinct, sadece gerilim değil aynı zamanda görsel estetiğiyle de izleyiciyi etkiler. Erotik Gerilimin Başyapıtı 'Temel İçgüdü İzle' çağrısı, Basic Instinct ile izleyiciyi unutulmaz bir erotik gerilim yolculuğuna davet ediyor. Sharon Stone ve Michael Douglas'ın etkileyici performansları, filmi unutulmaz kılıyor. Erotik unsurlarla harmanlanmış gerilim, izleyiciye nefes kesici bir deneyim sunar. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.889 (3528 oy)
Beğeniler
İzlenme
244
Yapım Yılı
Süre
127 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Temel İçgüdü fragmanını izle
1992
Michael Douglas
Michael Douglas
Det. Nick Curran
Sharon Stone
Sharon Stone
Catherine Tramell
George Dzundza
George Dzundza
Gus Moran
Jeanne Tripplehorn
Jeanne Tripplehorn
Dr. Beth Garner
Leilani Sarelle
Leilani Sarelle
Roxy
Denis Arndt
Denis Arndt
Lt. Philip Walker
Bruce A. Young
Bruce A. Young
Andrews
Paul Verhoeven
Paul Verhoeven
Director
Joe Eszterhas
Joe Eszterhas
Yazar

Temel İçgüdü Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film