Sevgili (1992)

Sevgili Filminin Konusu

Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  Sevgili İzle The Lover 1992, yasak bir aşkın içsel çatışmalarını konu alan etkileyici bir film.Film Özeti:Sevgili, Fransız yazar Marguerite Duras'ın otobiyografik romanından uyarlanan bir filmidir. Hikaye, 1929'da Kolonyal Saigon'da başlar. Genç bir Fransız kızı (Jane March), ailesinin zorlayıcı beklentileri ve yoksullukla başa çıkmak adına zengin bir Çinli işadamıyla (Tony Leung Ka-fai) tutkulu bir ilişki yaşar. Ancak, bu aşkın yasak olduğu bir dönemde ve toplumun normlarına aykırı olduğu bir yerde, çiftin arasında birçok zorluk ve engel vardır.Ana Karakterlerin Derinliği:
  1. Genç Fransız Kızı (Jane March): Filmdeki baş karakter, genç kız, ailesinin beklentileri ve toplumun normlarına karşı çıkarak yasak bir aşkın içine düşer.
  2. Zengin Çinli İşadamı (Tony Leung Ka-fai): İşadamı, duygusal çatışmalar ve toplumsal baskılarla mücadele ederken, yasak bir aşkın nasıl hayatta kalabileceğini keşfeder.

'Sevgili İzle' - Yasak Bir Aşkın Öyküsü

The Lover, yasak bir aşkın dokusunu ustalıkla işler. Film, duygusal çatışmaları ve toplumsal baskıları etkileyici bir şekilde görselleştirir. Aşkın yasak olduğu bir dönemde geçen hikaye, izleyiciyi içsel bir yolculuğa çıkarır.Görsel Estetik ve Sinematografi:Film, dönemin atmosferini ve duygusal derinliği yakalamak için güçlü bir sinematografi kullanır. Renk paleti ve detaylı çekimler, izleyiciyi hikayenin içine çeker.Sonuç: Yasak Aşkın Dokunaklı Hikayesi'Sevgili İzle,' yasak bir aşkın içsel çatışmalarını ve duygusal derinliğini ustalıkla anlatan bir film olarak öne çıkıyor. Marguerite Duras'ın öyküsü, izleyicilere unutulmaz bir duygu yelpazesi sunuyor. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7 (605 oy)
Beğeniler
İzlenme
638
Yapım Yılı
Süre
115 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sevgili fragmanını izle
1992
Jane March
Jane March
The Young Girl
Tony Leung Ka-fai
Tony Leung Ka-fai
The Chinaman
Frédérique Meininger
Frédérique Meininger
The Mother
Arnaud Giovaninetti
Arnaud Giovaninetti
The Elder Brother
Melvil Poupaud
Melvil Poupaud
The Younger Brother
Lisa Faulkner
Lisa Faulkner
Helene Lagonelle
Jeanne Moreau
Jeanne Moreau
Narrator
Jean-Jacques Annaud
Jean-Jacques Annaud
Director
Jean-Jacques Annaud
Jean-Jacques Annaud
Yazar
Gérard Brach
Gérard Brach
Yazar
Marguerite Duras
Marguerite Duras
Yazar

Sevgili Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film