Sekreter (2002)

Sekreter Filminin Konusu

Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  Sekreter  filmi izle Filmi: Tutkulu Bir Aşkın Ötesindeki HikayeFilm Konusu: 'Sekreter,' 2002 yapımı bir dram ve romantizm filmidir. Yönetmenliğini Steven Shainberg üstlenmiştir. Başrollerde Maggie Gyllenhaal ve James Spader yer almaktadır. Film, Lee Holloway adlı genç bir kadının, tuhaf ama çekici patronu E. Edward Grey ile başlayan sıra dışı bir aşk hikayesini konu alır. Lee, zor bir geçmişe sahiptir ve monoton bir yaşamın içinde sıkışıp kalmıştır. Ancak, avukat Grey ile tanıştıktan sonra, hayatı bambaşka bir yöne evrilmeye başlar. İkili arasındaki ilişki, sıradanlığı aşan ve zamanla tutkulu bir aşka dönüşen benzersiz bir deneyime dönüşür.Film Yönetmeni: Steven Shainberg, 'Sekreter' filminin yönetmenidir. Shainberg, filmde sıra dışı temaları ve duygusal derinliği ustalıkla işleyerek, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.Film Oyuncuları:
  • Maggie Gyllenhaal: Lee Holloway rolünde, duygusal bir evrim geçiren genç sekreteri canlandırıyor.
  • James Spader: E. Edward Grey karakteriyle, tuhaf ama çekici avukatı oynuyor.
Film Hakkında: 'Sekreter,' erotik unsurları ve sıra dışı bir aşk hikayesini başarıyla birleştirerek izleyiciyi etkileyen bir yapıya sahiptir. Maggie Gyllenhaal ve James Spader'ın etkileyici performansları, filmi duygusal bir yoğunluğa taşır. Steven Shainberg'un yönetmenlik becerisi, filmin konusunu cesurca işleyerek izleyicileri düşündürmeye ve duygusal bir keşfe davet eder. 'Sekreter,' romantizm türünde farklı bir perspektif arayanların ilgisini çekecek ve tutkulu bir aşkın sınırlarını zorlamaya cesaret edenleri etkileyici bir şekilde karşılayacaktır. İlgilenenler, Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.79 (1468 oy)
Beğeniler
İzlenme
501
Yapım Yılı
Süre
107 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sekreter fragmanını izle
2002
Maggie Gyllenhaal
Maggie Gyllenhaal
Lee Holloway
James Spader
James Spader
E. Edward Grey
Jeremy Davies
Jeremy Davies
Peter
Lesley Ann Warren
Lesley Ann Warren
Joan Holloway
Stephen McHattie
Stephen McHattie
Burt Holloway
Amy Locane
Amy Locane
Lee's Sister
Patrick Bauchau
Patrick Bauchau
Dr. Twardon
Steven Shainberg
Steven Shainberg
Director
Erin Cressida Wilson
Erin Cressida Wilson
Yazar
Mary Gaitskill
Mary Gaitskill
Yazar

Sekreter Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film