Paris’te Son Tango (1972)

Paris’te Son Tango Filminin Konusu

Paris’te Son Tango (1972) (Last Tango in Paris - 1972)

Türü: , ,
Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  Paris'te Son Tango İzle, Marlon Brando ve Maria Schneider'in başrollerini paylaştığı bu unutulmaz filmle Paris'in sokaklarında tutku dolu bir hikayenin peşinden gidin.Film Özeti:Paris'te Son Tango, genç bir kadın ve orta yaşlı bir adamın yollarının kesişmesiyle başlar. Paul, eşi tarafından terk edildikten sonra Paris'e gelir ve burada genç ve özgür ruhlu Jeanne ile tanışır. İkili, geleneksel ilişkilerin ötesine geçen, sınırları zorlayan bir ilişki yaşamaya başlar. Film, cinsellik, özgürlük, ve isyan temalarını derinlemesine işleyerek izleyiciyi etkileyici bir yolculuğa çıkarır.Ana Karakterlerin Çekici Portreleri:Paul (Marlon Brando): Filmdeki orta yaşlı ana karakter olan Paul, kaybettiği eşi nedeniyle Paris'e gelir ve Jeanne ile tanışır. Geçmişinden gelen acılar ve arayış içindeki ruhu, filmi şekillendirir.Jeanne (Maria Schneider): Genç ve özgür ruhlu Jeanne, geleneksel normlara karşı isyan eden bir karakterdir. Paul ile olan ilişkisi, onun hayatında derin izler bırakır.

'Paris'te Son Tango İzle' - Tutku, Kaos ve İsyanın Paris Rüyası

Paris'te Son Tango İzle, tutku ve kaosun iç içe geçtiği bir hikayeyi anlatır. Film, cinselliğin, özgürlüğün ve isyanın Paris'in romantik atmosferinde nasıl bir araya geldiğini çarpıcı bir şekilde yansıtır.Sinematografik Zenginlik ve Estetik:Film, sinematografik zenginliği ve estetik anlayışıyla dikkat çeker. Paris'in sokakları, mekanların atmosferi ve karakterlerin duygusal derinliği, izleyiciye unutulmaz bir görsel deneyim sunar.Sonuç: Tutkunun ve İsyanın Dansı'Paris'te Son Tango İzle' çağrısı, bu unutulmaz filmle izleyiciyi tutkunun ve isyanın dansına davet ediyor. Marlon Brando ve Maria Schneider'in etkileyici performansları, filmi zamanının ötesinde bir başyapıt haline getiriyor. Paris'in romantik atmosferinde geçen bu hikaye, izleyiciyi duygusal bir yolculuğa çıkarırken aynı zamanda toplumsal normları sorgulamaya çağırır. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
7.001 (1117 oy)
Beğeniler
İzlenme
328
Yapım Yılı
Süre
129 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Paris’te Son Tango fragmanını izle
1972
Marlon Brando
Marlon Brando
Paul
Maria Schneider
Maria Schneider
Jeanne
Catherine Breillat
Catherine Breillat
Mouchette
Veronica Lazăr
Veronica Lazăr
Rosa
Jean-Pierre Léaud
Jean-Pierre Léaud
Tom
Gitt Magrini
Gitt Magrini
Jeanne's Mother
Marie-Hélène Breillat
Marie-Hélène Breillat
Monique
Bernardo Bertolucci
Bernardo Bertolucci
Director
Jean-Louis Trintignant
Jean-Louis Trintignant
Yazar
Bernardo Bertolucci
Bernardo Bertolucci
Yazar

Paris’te Son Tango Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film