Dokuz Buçuk Hafta (1986)

Dokuz Buçuk Hafta Filminin Konusu

Dokuz Buçuk Hafta (1986) (Nine 1/2 Weeks - 1986)

Türü: , ,
Hizli ve Full HD 1080p erotik film  Dokuz Buçuk Hafta izle, unutulmaz bir tutku ve romantizm hikayesi olan Nine 1/2 Weeks'ı keşfetmenin vakti geldi.Film Özeti:Nine 1/2 Weeks, Elizabeth adlı bir galeri müdürü ile John adlı bir finansçının karşılaşmasıyla başlar. İkilinin arasında başlayan yoğun bir tutku, kısa sürede tehlikeli bir oyun haline dönüşür. John, Elizabeth'i sürükleyici ve yasaklı bir dünyaya çeker. Ancak bu tutkulu ilişki, zamanla sınırları zorlayarak her ikisini de değiştirecektir.Ana Karakterlerin Çekici Portreleri:
  1. Elizabeth (Kim Basinger): Güzel galeri müdürü, John ile tanıştığında hayatı tamamen değişir. Tutkulu bir aşkın içine çekilirken duygusal sınırları zorlamaya başlar.
  2. John (Mickey Rourke): Çekici ve gizemli finansçı, Elizabeth'i baştan çıkaran ve onu tutkulu bir ilişkiye sürükleyen adamdır.

'Dokuz Buçuk Hafta izle' - Nine 1/2 Weeks Filminin Tutkulu Hikayesi

Dokuz Buçuk Hafta izle, izleyicilere tutku dolu bir aşk hikayesi sunar. Elizabeth ve John'un arasındaki yoğun duygular, seyirciyi duygusal bir yolculuğa çıkarır. Yasaklar ve sınırlar, film boyunca izleyiciyi etkileyen temel unsurlardır.Görsel Estetik ve Anlatısal Zenginlik:Film, 80'lerin atmosferini başarıyla yansıtan görsel estetikle dikkat çeker. Dokuz Buçuk Hafta, hem romantik hem de dramatik unsurları içeren anlatısıyla seyirciyi etkileyici bir deneyime davet eder.Tutku Dolu Bir Romantizm'Dokuz Buçuk Hafta izle' çağrısı, Nine 1/2 Weeks ile izleyiciyi tutku dolu bir romantizmin içine çekiyor. Kim Basinger ve Mickey Rourke'un etkileyici performansları, filmi unutulmaz kılıyor. Tutku, aşk ve yasakların bir araya geldiği bu unutulmaz hikayeyi izlerken, duygusal bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.102 (899 oy)
Beğeniler
İzlenme
389
Yapım Yılı
Süre
117 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Dokuz Buçuk Hafta fragmanını izle
1986
Mickey Rourke
Mickey Rourke
John
Kim Basinger
Kim Basinger
Elizabeth
Margaret Whitton
Margaret Whitton
Molly
David Margulies
David Margulies
Harvey
Christine Baranski
Christine Baranski
Thea
Karen Young
Karen Young
Sue
Dwight Weist
Dwight Weist
Farnsworth
Adrian Lyne
Adrian Lyne
Director
Sarah Kernochan
Sarah Kernochan
Yazar
Zalman King
Zalman King
Yazar
Patricia Louisianna Knop
Patricia Louisianna Knop
Yazar

Dokuz Buçuk Hafta Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film