365 Gün Daha (2022)

365 Gün Daha Filminin Konusu

365 Gün Daha (2022) (The Next 365 Days - 2022)

Türü: , ,
Tr dublaj 1080p sansürsüz erotik film  'The Next 365 Days - 365 Gün Daha' Film izleyin ve Özeti 'The Next 365 Days - 365 Gün Daha,' tutkulu ve karmaşık bir aşk hikayesini anlatan bir romantik dram filmidir. Film, aşkın sınırlarını zorlayan ve tutkulu bir ilişkiyi merkeze alan etkileyici bir yapıma sahiptir.Baş karakterler, Laura ve Massimo, önceki filmde başlayan tutkulu ilişkilerini '365 Gün' süresince devam ettirmeye çalışmaktadırlar. Ancak bu sefer, ilişkileri daha karmaşık ve sıra dışı bir hal alır. Laura'nın geçmişinden gelen gölgeler, çiftin aşklarını sınayacak ve ilişkilerine beklenmedik dönemeçler getirecektir.Film, erotik sahneleri, dramatik anlatımı ve karakterler arasındaki çekim gücü ile dikkat çeker. Laura ve Massimo'nun tutku dolu ilişkisi, izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkararak aşkın karmaşıklığını ve çatışmalarını keşfetmeye davet eder.Eleştiriler ve İzleyici Yorumları: 'The Next 365 Days - 365 Gün Daha,' erotik sahneleri, sürükleyici atmosferi ve karakter gelişimine odaklanmasıyla izleyicilerden olumlu eleştiriler almıştır. Film, aşkın karmaşıklığını ve tutkulu ilişkilerin derinliklerini işlemesi nedeniyle dikkat çekmektedir.

'365 Gün Daha İzleme

aşkın tutkulu ve karmaşık dünyasını izleyicilere sunan etkileyici bir yapımdır. '365 Gün Daha izle' anahtar kelimesiyle araştıran izleyicilere, bu romantik dramayı keşfetme ve karakterlerin duygusal yolculuğuna tanıklık etme fırsatı sunuluyor. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.51 (882 oy)
Beğeniler
İzlenme
113
Yapım Yılı
Süre
113 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
365 Gün Daha fragmanını izle
2022
Anna-Maria Sieklucka
Anna-Maria Sieklucka
Laura Torricelli
Michele Morrone
Michele Morrone
Massimo Torricelli
Simone Susinna
Simone Susinna
Marcelo "Nacho" Matos
Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska
Olga
Otar Saralidze
Otar Saralidze
Domenico
Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
Klara Biel
Dariusz Jakubowski
Dariusz Jakubowski
Tomasz Biel
Barbara Białowąs
Barbara Białowąs
Director
Tomasz Mandes
Tomasz Mandes
Director
Tomasz Mandes
Tomasz Mandes
Yazar
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Yazar

365 Gün Daha Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film